Dekoracje światłem

Dekoracje światłem w Bydgoszczy

Wyjątkowy i niepowtarzalny klimat, moc niezapomnianych wrażeń i widok, którego Ty i Twoi goście nie zapomnicie przez długi, długi czas. Dekoracje światłem to niewątpliwie jeden z najnowocześniejszych sposobów na upiększenie każdego miejsca.

Dekoracje światłem sal weselnych i hotelowych

Przeglądając sale weselne, restauracyjne czy hotelowe „widzimy jakie są”. Bardzo często odbiegają one od tych pięknych wymarzonych sal, które oglądamy w amerykańskich filmach czy w internecie. Jedne za małe, drugie za duże, trzecie zbyt drewniane, a inne zbyt puste. Łącząc pasję do światła i doświadczenie pomożemy odmienić Państwu klient tego miejsca dobierając oświetlenie w odpowiedni sposób. „Morze” odpowiednio dobranego światła pozwoli wyeksponować zalety, podkreślić charakter czy też stworzyć niepowtarzalny nastrój lub po prostu ukryć wady lokalu.

Usługi dekoracji światłem

Metody podświetlenia wnętrza

Sale możemy podświetlić stosując przeróżne techniki:
punktowo podświetlić atrakcyjną architekturę np. okna, wnęki, kolumny, cegły czy inne ciekawe struktury – przykryć brud na ścianach lub ich nieciekawy kolor stosując piękne kolorowe podświetlenia
przyozdobić i zamaskować niezbyt elegancki sufit tworząc płynący efekt fali, czy też inne rozwiązania
uatrakcyjnić wnętrze pustego, białego namiotu.

Dekoracje światłem sal weselnych, hotelowych i innych w Bydgoszczy - Art of Show

Rodzaje oświetlenia

Oświetlenie ścian, sufitów oraz elementów architektury przy wykorzystaniu oświetlenia LED, oświetlenia konwencjonalnego, teatralnego oraz inteligentnego pomoże w stworzeniu wyjątkowej atmosfery.
Dekoracje światłem to niewątpliwie najnowocześniejsza forma oświetlenia sali, pozwalająca nadać każdemu miejscy bajkową atmosferę. Dzięki niezliczonej ilości możliwości oświetlenie może być dostosowane indywidualnie do Państwa potrzeb.

Dekoracje światłem sal weselnych w Bydgoszczy

Rodzaje dekoracji światłem

Usługi związane z dekoracjami światłem świadczymy w następującym zakresie:
dekoracje światłem wesel
dekoracje światłem sal bankietowych
dekoracje światłem konferencji, kongresów, sympozjów i zjazdów
dekoracje światłem imprez okolicznościowych takich jak komunie, urodziny, osiemnastki, studniówki itp.
dekoracje światłem eventów i imprez firmowych

Aby podkreślić klimat możemy także przenieść zabawę w chmury, które stworzymy przy użyciu dymu ciężkiego, który podczas imprezy będzie się unosił do około 30 cm nad ziemią. Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka i okolic.

Częstotliwość wykorzystywania dekoracji światłem

  • Dekoracje światłem wesel 80%
  • Dekoracje światłem wesel 70%
  • Dekoracje światłem konferencji 72%
  • Dekoracje światłem imprez okolicznościowych 60%
  • Dekoracje światłem imprez firmowych 59%

Dzięki oświetleniu zobaczysz zaskakujące efekty!

Dekoracje światłem to bardzo efektowny sposób na uatrakcyjnienie imprezy. Efekty te wprowadzają wyjątkowy klimat o sprawiają, że zabawa pozostaje w pamięci na długo. Jest to też usługa stosunkowo młoda, niedawno wprowadzona na rynek w Bydgoszczy, jednakże już zyskuje sobie coraz większą popularność.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This