Imprezy firmowe - DJ i wodzirej z Art of Show Bydgoszcz

Imprezy firmowe

Jak zaskoczyć swoją załogę, klientów czy kontrahentów? Stworzyć tą imprezę z udziałem Art of show. Cudowna muzyka, profesjonalne nagłośnienie i dekoracje światłami – wszystko znajdziesz w naszej ofercie.

Dj i wodzirej

Profesjonalny DJ i wodzirej z Bydgoszczy na Twoją imprezę firmową, w Bydgoszczy lub okolicach

Dekoracje światłem

Poznaj niesamowite efekt dekoracji światłem oferowane przez Art of Show

Idealne nagłośnienie

Dźwięk i nagłośnienie na najwyższym poziomie – renomowany sprzęt uznanych producentów: Pioneer, Serato DJ, beamZ, eurolite

Dj i wodzirej na Twoją imprezę firmową

w Bydgoszczy i okolicach

Nieraz zmęczeni, niekiedy zestresowani, ale również czekający na uznanie, dyplom, czy też „uścisk dłoni prezesa” pracownicy liczą, aby impreza firmowa była niezapomniana. Jak zaskoczyć swoją załogę, klientów czy kontrahentów? Stworzyć tę imprezę z udziałem Art of show. Cudowna muzyka, profesjonalne nagłośnienie i dekoracje światłami to wszystko to co możemy zaoferować. DJ Michał Urbaniak posiada długoletnie doświadczenie w graniu na najróżniejszych scenach i dla najróżniejszych gości.

DJ z doświadczeniem na imprezach firmowych

Uczestniczył jako Dj na wszystkich możliwych imprezach firmowych, zaczynając od imprez integracyjnych przez spotkania motywacyjne, szkolenia, inauguracje, aż po bankiety i oficjalne przyjęcia. Jego wiedza, doświadczenie, kreatywność, zaangażowanie daje naprawdę wiele możliwości. DJ Michał Urbaniak na pierwszym spotkaniu zanalizuje Wasze potrzeby, da kilka swoich pomysłów, a potem stworzy profesjonalny plan Waszej imprezy. Realizacja będzie już tylko formalnością. Obsługujemy klientów w Bydgoszczy, ale też  poza nią.

Impreza firmowa, o której nie zapomnisz

Świetna muzyka, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie oraz przede wszystkim niezapomniana zabawa sprawią, że Wasi pracownicy, klienci, dostawcy będą opowiadać o Waszej firmie jeszcze długo. Jeśli cenie sobie doświadczenie, profesjonalizm, stworzenie dostosowanej do Waszych potrzeb atmosfery i scenariusza imprezy to Art of show z Bydgoszczy jest rozwiązaniem dla Was. Przeczytajcie więcej o nas i naszym sprzęcie muzycznym i nagłaśniającym.

Pakiety

Poniżej prezentowane są przykładowe pakiety dotyczące poprowadzenia imprezy firmowej przez DJ’a / Wodzireja.

*) wymagana dodatkowa osoba do obsługi oświetlenia.

Sprzęt dla dj Art of Show - Pioneer
Sprzęt dla DJ z Art of Show - Serato
Sprzęt djski Art of Show - beamZ
Sprzęt DJ Woidzireja - eurolite - Art of Show Bydgoszcz

Najczęściej zadawane pytania dotyczące eventów firmowych

Czy DJ / Wodzirej jest odpowiedni na imprezę firmową?

Podczas imprez firmowych, gdzie wszyscy pracownicy mają się zrelaksować i zapomnieć o codziennych wyzwaniach najważniejsza jest muzyka. Taka jaką kochamy i ta, która na codzień nam towarzyszy. Oprócz niej potrzebne są rytmy, których na codzień nie usłyszymy w radiu. Przekonaj się, że DJ i wodzirej Michał Urbaniak z Art of Show z Bydgoszczy to najlepszy wybór, jeśli chodzi o imprezę w Twojej firmie.

Czy DJ tylko odtwarza muzykę podczas imprez firmowych?

Jak sama nazwa wskazuje DJ to DJ, a nie „puszczacz”. Sztuka DJ’ska jest trudna i nie każdy z osób nazywających się DJ’ami potrafi scratch’ować, czy płynnie miksować ze sobą utwory. Mało też jest takich, którzy potrafią to robić na utworach z lat 80-tych i 90-tych. DJ i Wodzirej Michał Urbaniak nie ma z tym najmniejszego problemu. Nieskromnie powiemy, że to DJ z umiejętnościami na najwyższym poziomie.

Jaką muzykę można usłyszeć podczas eventów firmowych i bankietów?

Muzyka zawsze jest dostosowywana do rodzaju imprezy. Mogą to być polskie przeboje, zagraniczne hity, lata 80-te i 90-te, czy też energiczne rytmy house. Wszystko zależy od Ciebie i twoich oczekiwań.

Zdecyduj się na na wyjątkową imprezę firmową w Bydgoszczy lub okolicach!

Zapytaj o szczegóły organizacji imprezy lub eventu firmowego, z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This