Imprezy okolicznościowe

Cóż to by była za impreza bez muzyki z głośnika, tańca, uśmiechów i wzruszeń do samego rana?

Dj i wodzirej

Dekoracje światłem

Idealne nagłośnienie

Imprezy okolicznościowe

Bydgoszcz i okolice

Cóż to by była za impreza bez muzyki z głośnika, tańca, uśmiechów i wzruszeń do samego rana? Art of Show jest rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy pragną przeżyć niezapomniane chwile podczas swoich urodzin, imienin, rocznicy, jubileuszu, tych ,którzy pragną zapewnić swoim dzieciom i ich kumplom świetną zabawę na komunii, osiemnastce czy po prostu pobawić się bez okazji w gronie przyjaciół. DJ Michał Urbaniak gra muzykę lat osiemdziesiątych, dziewięćdziesiątych ale i współczesną. Świetnie czuje się również w muzyce dyskotekowej i house. Ma doświadczenie w graniu w najlepszych klubach w Bydgoszczy i poza nią, co daje mu ogromne korzyści w występach przed młodą publicznością. Michał, po poznaniu Waszych potrzeb i wysłuchaniu propozycji, ułoży w swojej głowie cudowny scenariusz każdej imprezy okolicznościowej, a co tym idzie spełni Wasze najskrytsze marzenia w stu procentach. Oprócz świetnej muzyki, stworzy świetną scenerię i atmosferę dzięki oświetleniu i nagłośnieniu sali. Dzięki Art of Show każda impreza okolicznościowa może być tą, o której jeszcze długo będzie opowiadać cała rodzica i wszyscy przyjaciele. DJ Michał Urbaniak jest kreatywnym profesjonalistą z głową pełną pomysłów i doświadczeń, i właśnie z tym podejściem sprawi, że Wasza impreza okolicznościowa będzie niezapomniana.

Pakiety

Poniżej znajdziecie orientacyjne pakiety dotyczące prowadzenia imprez. Szczegóły dotyczące każdego z pakietów ustalamy indywidualnie. W zależności od rodzaju imprezy, ilości osób, sali czy też oczekiwań naszych klientów, mogą się one różnić.

*) wymagana dodatkowa osoba do obsługi oświetlenia.

Poznaj opinie osób, które mi zaufały

Przekonaj się, że warto i zadzwoń już dziś!

„Chciałam polecić Michała jako DJ’a na osiemnastki i inne imprezy. Bardzo fajnie miksuje i ma bardzo dobry kontakt z bawiącymi się osobami. Utwory – SUPER!!!”

Magda P., Bydgoszcz

„Pan Michał prowadził 50-tą rocznicę ślubu moich rodziców. Jestem pełna podziwu dla Jego poczucia humoru i wyczucia bawiących się gości. Łączenie utworów z lat 80-tych z polskimi hitami i muzyką współczesną, to coś co porwie każdą osobę do tańca. Polecamy usługi Pana Michała.”

Małgorzata

„Moje 40-ste urodziny poprowadził Michał. DJ i Wodzirej, który moim zdaniem stawi czoła każdej imprezie. Kontaktowy, wesoły, a wręcz szalony, a do tego wszystko na poziomie. Dziękuję i polecam Michała jako DJ’a i Wodzireja!”

Mirosław Lewandowski

Najczęściej zadawane pytanie dotyczące imprez okolicznościowych

Czy DJ / Wodzirej jest odpowiedni na imprezę okolicznościową?

DJ / Wodzirej to najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o poprowadzenie imprezy okolicznościowej. Jako doświadczony dj bez problemu zmiksuje utwory Ryszarda Rynkowskiego czy Piotra Szczepanika z utworami współczesnych zagranicznych wykonawców, porywając Twoich gości do zabawy. Dodatkowo nienagannym żartem rozbawi Twoich gości i wspólnie z Wami zatańczy nie jeden raz.

Jaką muzykę gra DJ Michał Urbaniak podczas imprez okolicznościowych?

Na imprezach prowadzonych przez DJ i wodzireja Michała Urbaniaka można usłyszeć zarówno stare sprawdzone przeboje lat 80-tych i 90-tych jak i współczesne hity, polskie i zagraniczne przeboje.

Każdy repertuar omawiany jest przed imprezą i dostosowywany do bawiących się gości.
Podczas przerw można usłyszeć spokojną muzykę sprzyjającą konsumpcji i odpoczynku.

W czym DJ / Wodzirej jest lepszy od zespołu?

DJ / wodzirej to osoba, która w przeciwieństwie do zespołu jest w stanie obsłużyć każdą imprezę i dostosować muzykę do wszystkich bawiących się gości, zarówno młodzieży jak i osób starszych. Wybierając dj’a będziesz miał też pewność, że wszystkie utwory, które usłyszysz będą w oryginalnych wersjach. Dodatkowo każdy wodzirej to osoba, która na najwyższym poziomie zabawi Twoich gości.

Czy można zamówić DJ / Wodzireja / Obsługę muzyczną poza Bydgoszczą?

Organizujemy imprezy również poza Bydgoszczą. Jest to możliwe po wcześniejszym umówieniu i ustaleniu możliwości dojazdu i wszystkich niezbędnych kosztów. Nie w każde miejsce w Polsce będziemy w stanie dojechać, jednakże im jest ono bliżej Bydgoszczy, tym większa szansa, że będziemy mogli zaoferować Państwu nasze usługi.

Nie zwlekaj!

Zamów profesjonalnego DJa, muzykę i dekoracje swiatłem na Twoją imprezę

Pin It on Pinterest

Shares
Share This