Studniówki i bale

Jak sprawić aby ta najbardziej wymagająca publiczność była zadowolona z jednej z najważniejszych imprez w jej życiu?

Dj i wodzirej

Dekoracje światłem

Idealne nagłośnienie

Dj i wodzirej na studniówki i bale

Bydgoszcz i okolice

Jak sprawić, aby ta najbardziej wymagająca publiczność była zadowolona z jednej z najważniejszych imprez w jej życiu? Jak uszczęśliwić młodzież właśnie wchodzącą w dorosłość na ich pierwszym w życiu balu? Wybrać Art of show. Jest to rozwiązanie dla osób w każdym wieku. DJ Michał Urbaniak ma doświadczenie w graniu i na weselach i przede wszystkim najlepszych bydgoskich klubach. Specjalizuje się w muzyce lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, ale kocha również granie muzyki współczesnej i house. Oprócz muzyki, Art of show zajmuje się również oświetleniem i nagłośnieniem imprezy. Bal jakim jest studniówka – to najważniejszy bal w życiu każdego człowieka. Wśród znajomych,  przyjaciół i nauczycieli wchodzi się w dorosłość i bawi na 100 dni przed stresującą maturą. Ta noc musi być wyjątkowa. Aby nagłośnić i oświetlić tak dużą imprezę potrzebny jest profesjonalny i specjalistyczny sprzęt, którym dysponuje Art of show. Cudowna gra świateł,  dudniące dźwięki basu i świetna muzyka to idealne rozwiązanie dla osób chcących spędzić niezapomniane chwile na swoim pierwszym balu. DJ Michał Urbaniak po pierwszym spotkaniu ustali szczegóły imprezy i zaplanuje scenariusz. Aby wszyscy uczestnicy balu byli zadowoleni Michał dostosuje światła, nagłośnienie i muzykę do sali i charakteru imprezy. Z pewnością Studniówka z Art of show z Bydgoszczy będzie niezapomnianą imprezą, której będą zazdrościć Wam wszyscy uczniowie innych szkół i roczników.

Pakiety

Poniżej prezentowane są przykładowe pakiety dotyczące poprowadzenia studniówek i bali przez DJ’a / Wodzireja.

*) wymagana dodatkowa osoba do obsługi oświetlenia.

Opinie na temat wybranych studniówek i bali

„Dziękujemy za poprowadzenie naszej studniówki. To właśnie dzięki Panu mamy tyle wspomnień. Do zobaczenia na naszych weselach.”

Klasa 4e

„W imieniu całej naszej szkoły, dziękujemy za poprowadzenie naszego balu studniówkowego w Bydgoszczy. Zarówno ja jak i moje koleżanki i moi koledzy bardzo dobrze wspominają prowadzoną przez Pana studniówkę. Chcieliśmy także podkreślić, że gdyby nie Pańskie oświetlenie i prowadzenie, to zapewne nie byłoby tak fajnie. Dziękujemy i polecamy Pana usługi.”

Joanna Szlikowska

Dziękuję Michałowi za przepiękną dekorację światłem sali oraz poprowadzenie balu sylwestrowego, który zorganizowaliśmy wspólnie ze znajomymi w Bydgoszczy. Polecam usługi Michała.”

Dorota Górna

Najczęściej zadawane pytania dotyczące studniówek i bali

Czy DJ / Wodzirej jest odpowiedni na studniówkę?

Studniówka to nie tylko bal. To chwila, którą każdy chciałby zapamiętać na wiele, wiele lat. Zlecając poprowadzenie studniówki DJ’owi Wodzirejowi dokonujesz najlepszego wyboru. Dzięki temu usłyszysz zarówno klasyki jak i największe hity, przy których młodzież właśnie dziś się bawi. DJ / Wodzirej to połączenie tradycji i współczesności. Naprawdę warto!

Jaką muzykę gra DJ / Wodzirej podczas studniówek i bali?

Hity polskiej piosenki, największe hity lat 80-tych i 90-tych, współczene hity i wszystko to przy czym będą się bawić najważniejsze osoby podczas balu. Zlecając poprowadzenie imprezy DJ’owi i Wodzirejowi masz pewność, że usłyszysz tylko oryginalne wersje lub ich profesjonalny mashup.

Czy warto zdecydować się na dekoracje światłem sali, na której osbywa się studniówka?

Oczywiście! Zawsze warto zdecydować się na dekoracje światłem. To nowoczesna i bardzo prestiżowa forma udekorowania sali. Dzięki niej wszyscy obecni na balu poczują się jak w krainie marzeń. Dekoracje światłem oferujemy w Bydgoszczy, a także poza nią, po uprzednim uzgodnieniu.

Odkryj studniówkę lub bal swoich marzeń!

Zapytaj o szczegóły organizacji imprezy lub eventu firmowego, z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This