Art of show

Dj i wodzirej ma wesele, organizacja ślubów i imprez

Czym zajmuje się Art of Show?

Art of show to coś więcej

Art of Show

– wesela i poprawiny,
– studniówki i połowinki,
– imieniny i jubileusze,
– imprezy okolicznościowe,
– bale andrzejkowe,
– bale sylwestrowe,
– bale karnawałowe,
– imprezy firmowe,
– bankiety,
– dancingi,
– prywatki,
– osiemnastki.

To najwyższa jakość i styl Twojej imprezy. Art of Show zostało założone, przez jednego z najlepszych dj’ów w regionie, Michała Urbaniaka, który postanowił połączyć w sobie kilka rzeczy tworzących niezapomniany, unikalny klimat. Były to: sztuka dj’ska, show jaki powinien robić każdy wodzirej, dekoracje światłem, pirotechnika i doskonałe nagłośnienie. Aby całość ze sobą współgrała, konieczna jest współpraca pomiędzy organizatorami, a Art of Show już od samego początku. Już podczas przygotowania staramy się zaprojektować najkorzystniejsze rozwiązania, takie jak prawidłowe rozmieszczenie nagłośnienia, oświetlenia, wizualizacji czy pirotechniki. Wszystko po to, aby miejsce w którym odbywa się impreza było idealnie dostosowane do potrzeb bawiących się gości i stylu prowadzonej imprezy.

Korzystne jest, aby na samym początku przygotowań znaleźć odpowiedź na pytanie „Jaka ma być Twoja impreza?”, a tym samym dowiedzieć się, czy impreza ma mieć charakter zabawny, poważny, wzruszający, przepełniony tańcem, przebojowy czy na przykład zaskakujący. Odpowiedź na powyższe pytanie pozwali nam poznać Twoje oczekiwania i stworzyć niemalże idealny zarys imprezy, a także wykreować pomysł, który w niezastąpiony sposób może zostać zrealizowany przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem.

Decydując się na współpracę z Art of Show, możesz być przekonany, że bez względu na to, czy będzie to wesele, studniówka, bal, impreza firmowa czy inny event, jego przygotowaniem zajmą się ludzie posiadający bogate doświadczenie w marketingu, przygotowaniu i obsłudze muzycznej imprez. Niezawodność, doskonałe poczucie humoru, spontaniczność, kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz repertuar oparty o największe muzyczne hity to tylko niektóre korzyści, z którymi można się spotkać podczas imprez prowadzonych przez Art of Show.

Michał Urbaniak

Dj i wodzirej znany w Bydgoszczy

Cześć! Nazywam się Michał Urbaniak i podchodząc do tematu z nutką humoru stwierdzam, że całkiem fajny ze mnie facet o troszkę większych gabarytach niż przeciętny Polak. Moja przygoda z muzyką trwa chyba od zawsze. Muzyka towarzyszyła mi od najmłodszych lat. Jak tylko sięgam pamięcią, znajduje coś, co się z nią kojarzy. Szkolne dyskoteki, radiowęzeł, kursy tańca towarzyskiego, czy też scratch’owania w domu na starym gramofonie.

To były właśnie początki do czegoś większego. W wieku 16-stu lat, 16 lat temu miałem okazję pierwszy raz poprowadzić „prawdziwą” imprezę w nocnym klubie. Potem potoczyło się wszystko bardzo dynamicznie. Coraz większe kluby i dyskoteki, mistrzostwa i konkursy DJ’skie, aż w końcu w 2002 roku udało mi się uzyskać tytuł V-ce Mistrza Północnej Polski.

Kilka lat później, postanowiłem połączyć doświadczenie z największych klubów i dyskotek w Polsce, z pomysłowością i gigantycznym poczuciem humoru. W ten sposób narodziła się wizja Art of Show, czyli sztuka robienia czegoś więcej niż tylko dj lub wodzirej. Dziś tak na prawdę dokładam wszelkich starań, aby organizowane przez Art of Show imprezy były na jak najwyższym poziomie. Do każdego obsługiwanego przeze mnie eventu, wesela, balu, studniówki czy innej imprezy podchodzę indywidualnie. Zawsze projektujemy oświetlenie, nagłośnienie, wizualizację, pirotechnikę czy dekorację światłem. Wszystko po to, aby mój klient i jego goście byli zadowoleni i długo wspominali wspólnie spędzony czas.

Posiadając bardzo duże doświadczenie w event marketingu i organizacji imprez jestem w stanie zagwarantować obsługę DJ’ską i wodzirejską, a także nagłośnienie, oświetlenie, wizualizację, pirotechnikę i wiele innych elementów związanych z Państwa przyjęciem.

Profesjonalny sprzęt dla DJ i Wodzireja

Nagłośnienie, oświetlenie, wizualizacje, pirotechnika

Sprzęt, czyli nagłośnienie, oświetlenie, wizualizacje, pirotechnika to bardzo ważne elementy, które nadają jakości organizowanej imprezie. Coraz częściej na stronach wielu dj’ów i wodzirejów można znaleźć informację „nie gramy z komputera”, czy „używamy profesjonalnych odtwarzaczy”. W takim momencie można by postawić sobie pytanie, czy wysyłamy sms, czy gołębie pocztowe, ale po co? Art of Show w przeciwieństwie do wielu dj’ów i wodzirejów nie boi się używać najnowocześniejszych wynalazków techniki i jak najbardziej z nich korzysta. Obecnie korzystamy ze sterowanych komputerowo konsolet, sterowników dźwięku i światła. Nasze zaplecze techniczne zasilają przemyślane urządzenia i komponenty.

z

Nagłośnienie

– najwyższej klasy kontroler dźwięku DDJ-SZ renomowanej firmy Pioneer,
– laptop ASUS ROG do sterowania dźwiękiem,
– oprogramowanie Serato DJ,
– nagłośnienie aktywne Behringer.

Oświetlenie i wizualizacja

– laptop DELL do sterowania świetleniem i wizualizacją,
ruchome głowy,
projektory laserowe,
efekty świetlne,
reflektory LED PAR,
listwy LED,
telewizory 40″.

Pirotechnika

Sprzęt do pirotechniki zapewniający niezapomniane efekty:
wytwornice dymu,
fontanny z iskier.

Imprezy prowadzone przez Art of Show

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This