Śluby i wesela

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Limuzyna, pięknie udekorowana sala, nastrojowe oświetlenie, rewelacyjny DJ lub zespół, doskonale dobrana muzyka, fotograf, kamerzysta i cała reszta, która tworzy magię tego pięknego dnia.

„W opinii świata ślub kończy wszystko, tak jak w komedii. A tak naprawdę jest daokładnie na odwrót: to dopiero początek wszystkiego.

Pozwól nam sprawić by ten wyjątkowy dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Zorganizujemy Twój ślub i wesele.

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Limuzyna, pięknie udekorowana sala, nastrojowe oświetlenie, rewelacyjny DJ lub zespół, doskonale dobrana muzyka, fotograf, kamerzysta i cała reszta, która tworzy magię tego pięknego dnia. Aby zaoszczędzić czas i zaprojektować dzień, opierając się o Wasze marzenia, kompleksowo organizujemy niezapomniany ślub i wyjątkowo piękne wesele, które zarówno Wy jak i Wasi goście będziecie długo wspominać. Od momentu podpisania umowy, aż po sam dzień ślubu, możecie w spokoju żyć własnym życiem. To my dostosowujemy się do Waszych oczekiwań. Wy wymagacie, my szukamy podwykonawców, podpisujemy umowy, trzymamy budżet ślubu w ryzach, pilnujemy terminów, rozliczamy całość, a także jesteśmy z Wami i przy Was w dniu ślubu i wesela przez całą noc.

Organizujemy:

  • śluby i wesela plenerowe
  • śluby kościelne i cywilne
  • śluby i wesela stylizowane
  • śluby i wesela tradycyjne
  • zaręczyny i oświadczyny
  • wieczory panieńskie i kawalerskie.

Z wielką chęcią poznamy Was, Wasze marzenia i oczekiwania dotyczące ślubu. Przedstawimy Wam naszą ofertę i to, w jaki sposób działamy. Współpracujemy z zaufanymi partnerami, którzy zadbają, aby ślub czy wesele były niezapomniane. Zapraszamy do współpracy.

Opinie Par Młodych

na temat organizowanych przez nas ślubów i wesel

Miałam bardzo dużo obowiązków w pracy i w domu. Mój narzeczony podobnie. Rodzina namawiała nas, żebyśmy samodzielnie zorganizowali swoje wesele. Wszyscy stwierdzili, że nam pomogą. Już wtedy myślałam, żeby zlecić organizację wesela sprawdzonej firmie. Rodzina stwierdziła, że niepotrzebnie będę wydawać pieniądze, że taka organizacja wesela jest prosta i trzeba wykonać tylko kilka telefonów. Na początku próbowałam sama przejrzeć oferty, umówić się na spotkania, ale po krótkim czasie odpuściłam. Wiele firm mogło się spotkać ze mną tylko w czasie, kiedy ja pracowałam. Musiałabym zwalniać się z pracy. Na to nie miałam czasu i siły. Koleżanka poleciła mi Art of Show. Opowiedziała jaką pomoc otrzymała w organizacji ślubu i wesela. Niczym się nie musiała martwić. Cyklicznie przyjeżdżali i prezentowali gotowe oferty, które mogła wybrać. Ja także umówiłam spotkanie. Opowiedziałam jaki mam budżet, jakie są moje oczekiwania na weselu. Wypełniłam ankietę i po krótkim czasie dostałam odpowiedź ze wstępnym kosztorysem, który mnie bardzo pozytywnie zaskoczył, gdyż widniało na nim więcej elementów niż się spodziewałam, a wszystko mieściło się w założonym przeze mnie budżecie. Bardzo szybko podpisałam umowę i zleciłam Art of Show realizację mojego wesela. Po czasie, kiedy patrzę na zdjęcia ze ślubu nie żałuję swojej decyzji.

Marta i Łukasz

Nigdy nie myślałam, że zdecyduję się na zlecenie organizacji ślubu firmie zewnętrznej. Wydawało mi się, że takie rzeczy tylko na filmach i w USA. A jednak okazało się, że razem z narzeczonym podjęliśmy taką decyzję. Widziałem jak to wygląda u mojej przyjaciółki i stwierdziłam, że ja także chce mieć podobną organizację jak u niej. Po weselu powiedziała mi, że wszystko szło sprawnie i na bieżąco była o wszystkim informowana. Do tego, w dniu ślubu konsultant wszystkiego dopilnowywał, żeby było na swoim miejscu i w odpowiednim czasie. U mnie było bardzo podobnie. Byłam zdziwiona tym, że o nic nie musiałam się martwić. Art of show podpisywali wszystkie umowy i po kolei realizowali zamówienia z ankiety, którą wypełniłam. Jestem bardzo zadowolona z pomocy Art of Show jaką otrzymałam. Dziękuję!

Anna i Michał

Wraz z Januszem szukaliśmy odpowiedniej oprawy na wesele. Zastanawialiśmy się czy wziąć orkiestrę czy jednak zdecydować się na DJ’a. Po spotkaniu z kilkoma zespołami i DJ’ami – wybraliśmy Michała. Pierwsze wrażenie odniosłam, że Michał jest bardzo otwartym i energicznym człowiekiem z niesamowitym poczuciem humoru. Mnie i mojemu przyszłemu mężowi bardzo spodobało się podejście Michała do wesela. Zaproponował nam wiele rozwiązań, omówił szczegółowo zabawy oczepinowe, a do tego zaproponował dodatkowe oświetlenie na sali weselnej, które stworzyło przepiękny klimat. Tak jak na początku obawiałam się o całą oprawę, to jak zobaczyłam wszystko na żywo oraz po weselu na zdjęciach, to byłam zachwycona efektem końcowym. Bardzo się cieszę, że Michał grał na moim weselu.

Joanna i Janusz

Pytania dotyczące organizacji ślubów i wesel

Od czego zależy koszt kompleksowej obsługi wesel?

Cena zależy od tego czym chcecie, abyśmy zajęli się na Waszym weselu.

Możemy zająć się tylko kompleksową organizacją ślubu, znajdziemy dla Was ciekawe sale weselne, zaproponujemy miejsca do wzięcia ślubu, przedstawimy katalog fotografów i kamerzystów ślubnych, zajmiemy się organizacją dodatków weselnych takich jak kwiaty, dekoracje sali weselnej i wiele innych.

Możemy także zająć się całą reżyserią Waszego wesela. Dopilnowywać, aby wszystkie elementy pojawiły się we właściwym miejscu oraz o właściwej porze, aby tego wyjątkowego dnia zdjąć ciężar organizacyjny wesela z Waszych barków.

Na ile wcześniej przed planowanym terminem wesela, należy zgłosić się do Was?

Prawda jest taka, że im szybciej, tym lepiej. Wtedy to Wy macie większą swobodę wyboru lokalu, fotografa, zespołu, wizażystki, kwiaciarni itp. Nie jest dla nas problemem zorganizowanie ślubu nawet miesiąc przed Waszym świętem, ale najbardziej optymalnym terminem jest przyjście do nas minimum rok przez rozpoczęciem uroczystości. Wiadomo, że najlepsi z branży mają terminy zarezerwowane dużo wcześniej 🙂

Czy przygotowanie przez Art of Show oferty z kosztorysem jest płatne? Czy spotkanie z konsultantem jest zobowiązujące?

Przygotowanie oferty czy kosztorysu, jak również spotkania, nie są zobowiązujące. Na spotkaniu mamy się wzajemnie poznać, sprawdzić, czy nadajemy na tych samych falach, czy rozumiemy wzajemną wizję wesela i akceptujemy swój sposób pracy. Dopiero, kiedy się zastanowicie podpisujemy umowę dotyczącą naszej współpracy.

Czy Art of Show może dostosować się do budżetu jakim dysponujmy?

Jak najbardziej tak, to jeden z naszych priorytetowych obowiązków. Jeśli macie wyznaczony konkretny budżet, dobieramy podwykonawców sugerując się całościową kwotą jaką pragniecie przeznaczyć na organizację wesela. Dbamy o to, aby w ramach budżetu, który wyznaczacie, znalazły się wszystkie niezbędne elementy. Możemy zaproponować, gdzie warto zaoszczędzić część środków, a gdzie warto zainwestować, żeby efekt był niezapomniany dla Was jak i dla gości weselnych.

Jak wygląda współpraca z Art of Show?

Na początek przesyłamy Wam do wypełnienia wstępną ankietę, w której zaznaczacie, jakie elementy chcielibyście mieć na swoim weselu (czyli np. czy jesteście zainteresowani wideofilmowaniem, czy może chcecie samą fotografię z uroczystości, czy planujecie transport dla gości, czy nie) i jaki mniej więcej przewidujecie budżet. Na tej podstawie my robimy wstępny kosztorys i przedstawiamy go Wam na spotkaniu bezpośrednim. Jeśli odpowiada Wam kosztorys i chcecie, byśmy zajęli się organizacją Waszego ślubu, podpisujemy umowę. Wówczas my zabieramy się do pracy i na każdym etapie informujemy Was o postępach 🙂

Nie czekaj dłużej

Złap za telefon i zadzwoń już dziś. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This