Studniówki i bale

 

Już w pierwszych minutach, przekraczając próg sali wszystkie osoby biorące udział w imprezie okolicznościowej, czy to urodzinach, studniówce, zabawie karnawałowej czy sylwestrowej, powinni na pierwszy rzut oka poczuć klimat, który będzie im towarzyszył przez cały wieczór i noc.

 

Dj i wodzirej

Dekoracje światłem

Idealne nagłośnienie

Studniówki i bale

Bydgoszcz i okolice

Już w pierwszych minutach, przekraczając próg sali wszystkie osoby biorące udział w imprezie okolicznościowej, czy to urodzinach, studniówce, zabawie karnawałowej czy sylwestrowej, powinni na pierwszy rzut oka poczuć klimat, który będzie im towarzyszył przez cały wieczór i noc. Właśnie w taki klimat może Państwa wprowadzić jedynie dobrze zaprojektowane oświetlenie, odpowiednio dopasowana muzyka, która od pierwszych chwil wprowadzi wszystkich w odpowiedni nastrój, przepiękne dekoracje stołów, czy też różnego rodzaju atrakcje i elementy dodatkowe podnoszące atrakcyjność miejsca. Indywidualne podejście do każdego klienta, indywidualny projekt oświetlenia i nagłośnienia każdej sali, dopasowane dekoracje, uwzględniające indywidualne preferencje to gwarancja udanej imprezy okolicznościowej.

Studniówka, bal, impreza okolicznościowa

Aby Wasza impreza była niezapomnianą chwilą, która potrwa dłużej niż jedną noc zadbamy o:
– dobrą zabawę przy oryginalnych i niezapomnianych przebojach polskiej i światowej sceny muzycznej;
– o to, aby sprowadzić prawdziwą gwiazdę estrady z Polski czy z zagranicy;
– żeby pojawił się klimat, który zapewnią dekorację, oświetlenie, nastrojowa muzyka oraz profesjonalna obsługa;
– oczywiście wesprzemy też zabawę doskonałym poczuciem humoru, niezapomnianymi zabawami i atrakcjami;

A co za tym idzie… zadbamy o uśmiech i wspomnienia, to dzięki nim właśnie ta chwila pozostanie na długo w Waszej pamięci.

Najczęściej zadawane pytania:

Dlaczego warto zlecić zorganizowanie studniówki lub balu profesjonalnej firmie?

Studniówki i bale to niewątpliwie najdostojniejsze eventy spośród wszystkich znanych nam imprez. Łączą one w sobie tradycję, często sprzed dziesiątek lat oraz dają możliwość wprowadzenia teraźniejszości, m.in. zabaw, współczesnych utworów, czy też wielu atrakcji.

Posiadając doświadczenie w organizacji tego typu zabaw jesteśmy przekonani, że zlecając nam zorganizowanie balu, zaoszczędzisz czas i pieniądze, a także poznasz najnowocześniejsze zabawy i atrakcje, które nadadzą stylu i jakości Twojej imprezie.

Co wyróżnia studniówkę organizowaną przez rodziców od studniówki organizowanej przez Art of Show?

Studniówka, to bal… bal nad bale. Tak na prawdę pierwszy i jedyny taki bal w życiu młodego człowieka. Organizując studniówki dokładamy wszelkich starań, aby zachować tradycję i dostojność imprezy oraz wprowadzić wiele atrakcji, które wprowadzą młodych ludzi w niesamowity klimat. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza i doświadczenie które wykorzystujemy podczas organizacji studniówek wielokrotnie przewyższa wiedzę rodziców, nie ujmując oczywiście ich zaangażowaniu. Wybuchy confetti, zimnych ogni, taniec w chmurach, fotobudki, bale stylizowane to tylko rąbek tajemnicy, którą możemy przed tobą odkryć podczas wspólnej organizacji studniówki. Zapraszamy.

Kiedy muszę rozpocząć współpracę z Art of Show abyśmy zdążyli na czas?

Aby zorganizować imprezę nie potrzebujemy dużo czasu, jednak znając życie w trakcie organizacji wyjdzie x nieoczekiwanych momentów, które spowodują powiększenie czasu organizacji. Krótko mówiąc „im wcześniej tym lepiej”!

Wymarzona impreza w zasięgu ręki

If we didn’t answer all of your questions, feel free to drop us a line anytime.

Pin It on Pinterest

Shares
Share This