Dj to nie wszystko

Poznaj zaufanych partnerów Art of Show z Bydgoszczy

Fotograf i kamerzysta ślubny – Bydgoszcz

Makijażystka na ślub i wesele w Bydgoszczy - Karolina Kałyszewska

Konrad Schmidt to doświadczony fotograf i kamerzysta ślubny z Bydgoszczy,  który działa w ramach bydgoskiego studia fotografii i wideofilmowania ślubnego „Grupa 5D”. Skupione jest ono na dostarczaniu wysokiej jakości usług fotografowania i kamerowania ślubów oraz wesel i obejmuje wszystkie elementy niezbędne do wykonania niezapomnianego reportażu ślubnego.

Co wchodzi w skład ślubnej sesji zdjęciowej lub filmowej?

  • sesja zdjęciowa z przygotowań do ślubu, sesja narzeczeńska
  • sesja zdjęciowa (film) z ceremonii zaślubin w kościele
  • fotografia lub wideofilmowanie na weselu
  • plener ślubny – zdjęcia w wybranych miejscach

Dodatkowo, jeśli para tego sobie życzy, fotograf ślubny może zaaranżować dodatkową sesję poślubną lub też sesją z nocy poślubnej. Konrad Schmidt oraz Grupa 5D, podobnie jak Art of Show, dysponują rozbudowanym zapleczem technicznym. Do fotografii używane są pełnoklatkowe lustrzanki Canon, a sprzęt filmowy stanowią znakomitej jakości kamery Sony, stabilizatory, flycamy oraz dron latający do filmowania z powietrza. Więcej o tym jak pracuje fotograf i kamerzysta ślubny, znajdziecie państwo na stronie Jak pracują fotograf i kamerzysta z Grupy 5D z Bydgoszczy?

Konrad Schmidt od wielu lat prężnie działa również w innych obszarach fotografii: fotografii mody, fashion, glamour, fotografii portretowej oraz biznesowej (gdzie cieszy się licznymi sukcesami), jak również przygotowuje wysokiej jakości filmy artystyczne i komercyjne. Z jego portfolio można zapoznać się na stronie internetowej konradschmidt.pl – serdecznie zapraszamy do jej odwiedzenia.

Makijażystka na ślub i wesele

Makijażystka na ślub i wesele w Bydgoszczy - Karolina Kałyszewska
Atelierum - najlepszy makijaż na ślub i wesele w Bydgoszczy

Karolina Kałyszewska, makijażystka i wizażystka działająca w Bydgoszczy z pasji i zamiłowania. Od wielu lat specjalizuje się w makijażu ślubnym, dbając aby Panna Młoda (i Pan Młody!) wyglądała wyjątkowo i zjawiskowo w najważniejszym momencie życia.

Karolina posługuje się tylko wysokiej jakości profesjonalnymi kosmetykami przeznaczonymi do makijażu ślubnego. Zdobywa coraz większe uznanie jako makijażystka i wizażystka w Bydgoszczy. Na co dzień zajmuje się również innymi rodzajami makijażu (fashion, glamour, biznesowy) praccując dla fotografów, modelek lub uczestnicząc w komercyjnych sesjach reklamowych. Jej portfolio zobaczycie na stronie firmującej jej własną markę – Atelierum

Samochód ślubny w stylu retro – „Warszawa”

 

Samochód ślubny z Bydgoszczy

Samochód do ślubu „Warszawa 224”

Dla tych z Państwa z Bydgoszczy i okolic, którzy chcieliby pojechać do ślubu w pięknym i nietypowym samochodzie, proponujemy stylową „Warszawę 224” pochodzącą jeszcze z 1951 r., ale przerobioną i odnowioną na wyjątkowy retro samochód. 

Dodatkowe informacje o aucie ślubnym:

  • model Warszawa 224
  • kolor miedziany metalic
  • rok produkcji 1968

„Warszawa 224” sprawdzi się idealnie jako samochód ślubny, samochód na osiemnastkę, wieczór panieński lub kawalerski, podjechanie po wyjątkowych gości z firmy i dla tych wszystkich, którzy nie chcą wybrać standardowej limuzyny, a szukają czegoś wyjątkowego. Samochód można obejrzeć na żywo w Bydgoszczy, po wcześniejszym umówieniu.

Ofertę na wypożyczanie samochodu na ślub w Bydgoszczy oferuje również nasz partner – Grupa 5D.

 

Pin It on Pinterest

Shares
Share This